מהו טיפול אנטי אייג'ינג ולמי הוא מתאים

בשנים האחרונות אנשים הרבה יותר מודעים להופעה החיצונית שלהם ודואגים ככל יכולתם למנוע או לדחות את ההופעה של פגמים או בעיות בעור, בעיקר בעור הפנים. כיום מוכר מאד התחום של אנטי אייג'ינג, שכשמו כן הוא – Antiaging – עוסק רובו ככולו בדחיית הופעת הסממנים לכך שהעור מזדקן ומתבגר. ישנם טיפולים רבים מסוגים מגוונים וכך יש אפשרות להתאים באופן אישי לכל מטופל או מטופלת את הטיפול שהכי מתאים להם ולצרכים שלהם, תוך התחשבות ברצון שלהם ובדרך שבה הם רואים להיראות. חשוב להכיר את התחום ואילו טיפולים נכללים בו על מנת להשכיל ולבחור, במידת הצורך את הטיפול שהכי יתאים בכל מצב.

מה נחשב בתור טיפול אנטי אייג'ינג?

כיום כאמור קיים מגוון רחב של טיפולים שלכל אחד מהם יש מטרה וייעוד אחר. להלן כמה דוגמאות של טיפולי אנטי אייג'ינג נפוצים שהפכו לפופולריים מאד בשנים האחרונות ויכולים לסייע במגוון של תופעות, תסמינים או בעיות – 

  • העלמת קמטים – הקמטים הם הסימן הראשוני לכך שהעור מתגבר ומזדקן. הוא מאבד חלק מהאלסטיות שלו, הופך לרפוי ונפול ונראה מיובש וזקן. יחד עם זאת – אין זו גזירת גורל ואפשר לבצע פעולות שונות על מנת להחזיר לו חלק מהחיוניות שלו. טיפולי העלמה או טשטוש של קמטים נחשבים לנפוצים ביותר בקרב טיפולי האנטי אייג'ינג.
  • מתיחת העור – כשמה כן היא – מדובר בפעולה שתפקידה למתוח את העור, להעלים קמטים או כתמים שיש בו ולהפוך אותו לבעל מראה צעיר, חיוני ויפה. טיפול זה נקרא לעיתים גם טיפול לצורך הצערת העור, שכן התוצאה מביאה לידי כך שהעור נראה צעיר הרבה יותר משנראה לפני כן.
  • איפור קבוע – נושא שמשותף לעולם האנטי אייג'ינג ולתחום הקוסמטיקה הרפואית. האיפור הקבוע חוסך הרבה זמן וכסף עבור מי שמתאפרת על בסיס יומיומי וקבוע ויש בו גם כדי לשקם את העור ולטשטש כתמים, נגעי פיגמנטציה או קמטים שיש בו. המראה ייראה יפה, רשמי ומחמיא בכל שעה ביום.

איך בוחרים אשת מקצוע מתחום האנטי אייג'ינג?

יש חשיבות גבוהה מאד לבחירה של אשת מקצוע מנוסה שנשארת תמיד עם האצבע על הדופק ומעודכנת בכל החידושים שקשורים בטיפולים והפעולות שהיא מציעה. יש הרבה מה לדעת וללמוד ומדובר בתחום שמתחדש ומתעדכן כל הזמן. יש חשיבות גבוהה לוותק והניסיון בתחום, שכן ניסיון עשיר יצביע על כך שמטופלים ומטופלות רבים נתנו את אמונם באשת המקצוע הזו וגם יצביע על כך שהיא התנסתה במקרים רבים ומגוונים ויכולה להתאים באופן אישי את הטיפול הדרוש בכל מצב ומצב. מכיוון שלכל אדם יש סוג עור שונה, יש חשיבות גבוהה גם לאבחון של סוג העור וניתוח של השכבות הפנימיות. ללא שלבים חשובים אלה – אי אפשר יהיה למצוא את הטיפול המתאים ביותר שישיג את התוצאות הטובות ביותר לטווח ארוך.

אנטי אייג'ינג – ככה הופכים להיות צעירים יותר היום!

אף אחד לא חייב לחיות עם עור פנים פחות ממושלם. עולם הרפואה הקוסמטית מציע שלל פעולות וטיפולים שמתאימים לכל אחד ולכל מצב ואפשר, באופן מסוים, להחזיר את הזמן אחורה ולשפר לאין שיעור את המראה של עור הפנים.

כתבות באותו נושא
קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפול באקנה ובצלקות בשיטת EWA

מרבית האוכלוסייה חווה בגיל ההתבגרות הופעה של פצעונים על גבי עור הפנים לתקופה מוגבלת. יחד עם זאת ישנם גם אנשים רבים החווים הופעה נרחבת של

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן