התרומה של מתנפחים להשכרה לימי הולדת

בשנים האחרונות חל מהפך של ממש בכל מה שקשור להפקת ימי הולדת לילדים צעירים. מה שפעם היה גורם ל-לא מעט כאבי ראש וטרחה עבור ההורים הפך להרבה יותר קל בזכות חברות הפקה שמציעות אביזרים או קונספטים מוכנים לכל מסיבה, עבור כל מספר משתתפים וכמובן – לכל גיל. אחת האטרקציות המוצלחות והמבוקשות ביותר שקיימות כיום ומסרבת להיעלם היא מתקנים מתנפחים להשכרה לימי הולדת, שכן ילדים אוהבים אותם מאד והם תמיד מביאים איתם הצלחה גדולה לכל אירוע. גם כאן יש הרבה מה לדעת לפני שמחליטים לשכור מתקן מתנפח וברגע שהמתקן ייבחר – ללא ספק הוא ישדרג לאין שיעור את האירוע ואת מסיבת יום ההולדת.

סוגים שונים של מתקנים מתנפחים

כיום יש מגוון אינסופי של מתקנים מתנפחים שמתאימים לאירועים שמוזמנים אליהם ילדים. להלן כמה דוגמאות לתכונות ומאפיינים שמבדילים בין המתקנים השונים וכדאי לדעת עליהם – 

  • גודל – לכל מתקן יש את המספר המקסימלי של ילדים שיכולים לעשות בו שימוש בעת ובעונה אחת. בהתחשב במספר הילדים שאמורים להגיע למסיבת יום ההולדת – צריך לבחון זאת.
  • מידות המתקן – חשוב מאד לדעת כמה מקום בחלל תופס המתקן המתנפח על מנת לוודא שהוא מתאים למקום שבו רוצים להציב אותו. נושא זה מקבל חשיבות יתרה במידה ומדובר באירוע שיתקיים בחצר של בית פרטי, בה החלל יחסית מצומצם וחשוב לדעת בדיוק כמה מקום יש.
  • צבע או דגם – כיום ישנם מתקנים מתנפחים בכל צבע אפשרי ובדגמים שונים – צורות של חיות, בתים או טירות, עם מבוך מובנה או מנהרה, עם מגלשה או אפילו מתקן טיפוס. חשוב להכיר את האפשרויות האלה על מנת לדעת לבחור אותן בבוא העת.
  • גודל והפעלה – ישנם מתקנים גדולים שדורשים מפעיל מקצועי צמוד שיגיע אל האירוע. בנוסף ישנם מתקנים קטנים יותר שאפשר לשכור ביחד איתם גנרטור ולהפעיל אותם לבד. נושא זה חשוב בעיקר משיקולי תקציב, שכן הגעת מפעיל תייקר את העסקה כולה.

מתי מתאימים המתנפחים?

התשובה לשאלה זו פשוטה מאד  מתקנים מתנפחים עשויים להיות מוצלחים מאד בכל אירוע שאמורים להגיע אליו ילדים. כאשר ילד בעצמו חוגג יום הולדת – כמובן שהמתנפח יכול להיות בעצמו האטרקציה המרכזית ובמידה ומדובר באירוע או ביום הולדת של גיל מבוגר יותר – המתקן המתנפח יהיה טוב ומוצלח כתעסוקה עבור הילדים הצעירים. כך יוכלו ההורים שלהם ליהנות, לאכול ולפטפט תוך ידיעה שהילדים עסוקים ויש להם מה לעשות. כאשר מקדישים את תשומת הלב והמחשבה לבחירה נכונה של המתקן המתנפח – אין ספק שהוא ישיג את המטרה ויסייע בהצלחה מוחלטת של כל אירוע.

חשוב מאד לשים לב שיש מקומות שבהם אין אפשרות להציב גנרטור בשטחים ציבוריים או עירוניים, משמע אפשר יהיה לשכור מתקן מתנפח רק עבור אירוע או מסיבת יום הולדת שמתקיימת בבית פרטי עם חצר או מרפסת גדולה. מדובר בשיקול חשוב שכדאי לדעת מבעוד מועד. יחד עם זאת – עבור כל סוג או אופי של אירוע יש את האטרקציות שמתאימות לו ולכן המתנפחים מתאימים עבור אירועים שיש בהם חלל גדול ומספר רב של משתתפים וללא כל צל של ספק תהיה להם תרומה גדולה מאד להצלחה הבלתי מעורערת של האירוע.

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן