קמין מעוצב לבית – איך בוחרים?

כאשר מדברים או חושבים על קמינים מיד עולה למחשבה תמונה של חפץ גדול מימדים שניצב ליד הקיר בסלון או בחלל המרכזי של הבית והתפקיד שלו הוא חימום החלל הבית כולו. בעבר כלל לא היה נפוץ או מוכר להתקין קמין בבתים הפרטיים בישראל, שכן לא הייתה מחשבה שהחורף הישראלי מצדיק זאת. הקמינים היו ועודם נפוצים מאד במדינות אירופה או צפון אמריקה, שכן שם עונת החורף קרה במיוחד וצריך אמצעים מיוחדים על מנת לחמם את הבתים במהלכה. בשנים האחרונות החלו הקמינים אט אט לחדור גם לבתים פרטיים בישראל לא רק לשם חימום הבית כולו, אלא גם מתוך שיקולים של יופי ועיצוב הבית.

איך בוחרים קמין לבית?

כיום ישנם כמה סוגים של קמינים שמתוכם צריך לבחור את זה שהכי יתאים לצרכים של הבית קמין עץ המבוסס על שריפה של גזעי עץ ואחרי שבוחרים אותו צריך גם להחליט איזה סוג של עץ שורפים בו.

קמין הנפט מבוסס על נפט ואין צורך לאחסן הרבה גזעי עץ על מנת להפעיל אותו ויש קמין גז שנחשב לנפוץ והנוח ביותר לשימוש בישראל, שכן הוא עושה שימוש בתשתיות הגז שקיימות ממילא וקל להתבסס עליהן. בעבר לא היה מה לבחור מעבר לבחירה של סוג הקמין עצמו.

כיום כבר ידוע שמי שחשוב לו העיצוב של חלל הבית לא יכול להסתפק אך ורק בקמין שהחזות שלו לא מתאימה לשאר החלל אלא צריך שגם הקמין יהווה חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל והמושלם של כלל הבית.

מהו קמין מעוצב?

כשמו כן הוא – הקמין המעוצב חייב להיות מותאם אישית לעיצוב של שאר החלל שבו הוא ממוקם בבית. כאשר הקמין יוצב במקומות החדש הוא לא ייראה כלא קשור אלא כאלמנט נוסף ובלתי נפרד משאר החלל ומשאר הרהיטים או חפצי הנוי של הבית, כאלה שהרבה מחשבה הושקעה בבחירה של כל אחד ואחד מהם. כיום כבר ידוע שאין חובה להתפשר על המראה של הקמין ואפשר לבחור מתוך מגוון גדול של קמינים מעוצבים לבית את זה שהכי יתאים לאופי העיצוב של כל לקוח ולקוח. כאשר נכנסים לבית שיש בו קמין מעוצב ומותאם אישית – אי אפשר יהיה לפספס את העובדה שיש כאן חשיבה מעמיקה ובחירה מדויקת שלא הייתה מתאימה בשום בית אחר.

קמינים מעוצבים לבית

בשנים האחרונות יש חשיבות גבוהה והרבה מאד מודעות לנושא של התאמה אישית של פרטי ריהוט או כל נושא אחר לרצונו או דמיונו של הלקוח. אין חובה לבחור פריטים מתוך קטלוג או תצוגה של מוצרים וכמעט כל ספק, של כל פריט ריהוט או חפץ מאפשר את החופשיות של התאמה אישית לצרכים, הדרישות או הרצונות של הלקוח שעומד מולו. כך, כחלק מתהליך של עיצוב הבית כולו ותוך כדי קבלת החלטות שקשורות לדרך שבה הבית ייראה לאחר סיום התהליך – אפשר וצריך לבחור גם את הקמין הכי נכון ומתאים. התוצאה תהיה לא פחות ממושלמת – חלל בית גדול, מעניין ומדויק שבו כל חפץ, רהיט או פריט נראה ככזה שנמצא בדיוק במקומו ונראה בדיוק כמו שהוא אמור להיראות.

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן