אנגלית עסקית לחברות ארגונים ואנשי עסקים

עולמנו הפך זה מכבר לכפר גלובלי עם כניסתו של האינטרנט לחיינו. כתוצאה מכך אנו זוכים לקיים קשרים עסקיים גם עם חברות ועסקים מעבר לים, ואפילו אין כל צורך לעלות על מטוס כדי לקיים פגישות מצליחות. השפה האנגלית הפכה לכלי חזק בקיום תקשורת עם אנשים ממדינות זרות, הודות לכך שמרבית האוכלוסייה הגלובלית דוברת את השפה. אך האנגלית היומיומית אינה מספיקה כשזה נוגע לעולם העסקי ונדרשת למידה של אוצר מילים ומונחים מתקדמים יותר. לשם כך מומלץ ללמוד אנגלית ברמה גבוהה יותר שתסייע להצמיח את העסקים אל מעבר לגבולות המדינה ולרחבי העולם כולו. 

מהי אנגלית עסקית?

השפה האנגלית הפכה לחשובה כל כך בחיינו שהיא נלמדת כבר בבתי הספר. שפה זו הופכת כל נסיעה לחו"ל לפשוטה בהרבה, מסייעת לנו בגלישה באינטרנט ומעשירה את החוויה ברשתות החברתיות. אך רמת השפה האנגלית הנלמדת בבתי הספר היא אינה זו המשמשת אותנו בעולם העסקי. אם כן, מהי אנגלית עסקית? זוהי שפה הכוללת בתוכה את המילים, הביטויים והמינוחים הדרושים לקיום עסקאות, מכירות ורכישות. 

באמצעות ידיעת אנגלית עסקית ניתן לתקשר עם גורמים עסקיים בכל העולם בבהירות ובקלות, מבלי שדבר יאבד בתרגום. זהו גם כלי ליצירת קשרים עסקיים עם חברות ועסקים שאינם עובדים בישראל ואין בהם איש קשר דובר עברית. 

איך ניתן ללמוד אנגלית עסקית?

ישנן מספר דרכים שבהן ניתן ללמוד אנגלית עסקית בהתאם לצרכים, ליכולות וללוח הזמנים של התלמיד. ככלל, TriEnglish מציעה שלושה מסלולי לימוד שונים המעניקים מענה לכלל העובדים, המנהלים ואנשי העסקים בעולם העסקי. 

עבור הקניית כלים ייחודיים וספציפיים לשם שגשוג העסק בזירה הבינלאומית, מומלץ לבחור במסלול וובינר וסדנאות לשיפור אנגלית עסקית המציעות הכשרה ממוקדת בנושאים שונים. לדוגמה, תוכלו ללמוד כיצד לבנות פרזנטציה עסקית מרשימה באנגלית ולהעבירה בצורה שתגייס את הקהל תוך שימוש בשפה רהוטה וברורה. בהכשרה לניהול משא ומתן תלמדו כיצד לנהל דו-שיח עם שותפים עסקיים בחו"ל בצורה שתביא לכם את התוצאות הטובות ביותר. 

עבור מי שמעדיף ללמוד אנגלית עסקית במסגרת פרטנית, מומלץ לבחור מסלול אישי – פנים מול פנים המאפשר התאמה אישית של תוכנית הלימודים. במסגרת המסלול יוכל התלמיד להגדיר את מטרותיו כדי שיוכל המורה לשים דגש על התכנים שתואמים את צרכיו. השיעורים כוללים תכנים של פיתוח מיומנויות שיחה, כלים להשתתפות בפגישות, רכישת מיומנויות כתיבת מסמכים עסקיים ועוד. 

ישנו גם מסלול לארגונים וחברות המאפשר התאמת קורסים אישיים וקבוצתיים לעובדי החברה והמנהלים הבכירים. זוהי אופציה נפלאה עבור עסק המעוניין להתפתח בזירה העולמית וברצונו לבנות את התשתית האידיאלית לכך. מסלול זה מתאים גם לחברות שכבר מקיימות קשרים עסקיים בחו"ל המעוניינות להעמיק את ידע העובדים והמנהלים או להכשיר עובדים חדשים לפעולה במרחב הגלובלי. 

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן