הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו את הזכויות שלכם. זכרו, למרות שמדובר בתהליך לא פשוט שבו חברות הביטוח מערימות קשיים רבים כדי להימנע מלשלם, בסופו של דבר מדובר בזכות שלכם על פי חוק ולא בחסד. לא פעם, אנשים רבים בטוחים שכיוון שהם מבוטחים לא תהיה שום בעיה לקבל את הקצבה שלהם כאשר הם הופכים לסיעודיים, לצערנו, בחמישים אחוז מהמקרים הם מוצאים את תביעות הביטוח נדחות על ידי חברות הביטוח מסיבות שאינן תמיד מוצדקות, ונותרים חסרי אונים ועם עלויות של חולה סיעודי שהם אינם יכולים לשלם. ובכן, חברת מגן כאן כדי לומר לכם שאם הנכם זכאים לקצבת סיעוד עליכם לעמוד על זכויותיכם אל מול חברות הביטוח. אנו חיים בעולם מערבי מתקדם, ואין סיבה ראויה שקשישים ושאנשים סיעודיים יצטרכו להעביר את חייהם במצב של הישרדות, או כפי שכתב שאול טשרניחובסקי, אחד מגדולי המשוררים העבריים, "חוסנה של חברה נמדד ביחסה לחלשים שבתוכה…".

תביעות סיעוד בסיוע קבוצת מגן-הדרך הטובה ביותר לגשת תביעת סיעוד

כאשר אתם פונים לחברת מגן עבור סיוע בהגשת תביעת סיעוד, הנכם מקבלים את הסיוע המקצועי של מומחים המובילים בתחום תביעות הסיעוד. כמו כן, המומחים של החברה ילוו אתכם בתהליך ויסייעו לכם בבניית תיק בעזרת השלבים הבאים:

  1. איסוף מידע הכולל הבנה יסודית של מצבכם הרפואי, תשאול רפואי מקיף, ובחינה מקצועית של הקריטריונים, והאם הם מזכים אתכם על פי חוק בקצבת סיעוד. במידה וכל הממצאים יוכיחו שכן, ניתן יהיה להמשיך לשלבים הבאים הכוללים:
  2. פגישה עם הלקוח ובן משפחה.
  3.  הכנת דרישה להמצאת מסמכים (בדיקות, חוות דעת רפואיות וכד').
  4. איסוף מסמכים מוקפד ומדויק המעיד על המצב הרפואי הקיים העונה על כל הקריטריונים.
  5. "תרגום" המסמכים למונחי חברות הביטוח ולאופי ההתנהלות שלהן- הגשת מסמכים נכונים ובאופן מדויק הם קריטיים יכולים להגדלת סיכויי ההצלחה בתהליך תביעת סיעוד, והגשתם באופן לא תקני עלול להוביל לדחיית התביעה בהווה ובעתיד. 
  6. הגשת תביעות סיעוד.

חשוב לציין שאיסוף המסמכים הרפואיים של חברת מגן יתבצע מול הלקוח ובאישורו.

כמו כן, המשך התהליך כולל הכנה יסודית של המבוטח עם צוות המומחים של מגן לביקור הרופא שנשלח על ידי חברת הביטוח, הן בפן הנפשי והן בפן הטכני. בנוסף, חברת מגן תפעל בעוצמה כדי לקדם את תביעת הביטוח הסיעודי מול חברת הביטוח, תוך הקפדה על בקרה יומיומית בטיפול בתיק, שמירה על קשר שוטף מול חברות הביטוח, ועמידה ב-SLA שקבע משרד האוצר.

חברת מגן הינה חברה מוכרת בתחום הגשת תביעות הסיעוד, ונחשבת לחברה חזקה בעלת הצלחות מוכחות בתביעות סיעודיות המוכרות גם לחברות הביטוח. כאשר אתם מסתייעים בשירות המומחים של החברה, אתם יוצאים למסע המושתת על שקיפות ושיתוף פעולה, ומקבלים עדכונים שוטפים לאורך התקדמות התהליך. אמרתם הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד, אמרתם חברת מגן. 

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן