5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה

תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב לתחום יותר מוגבל ומאתגר ועם סיכון גבוה, ארצות הברית מהווה "אדמה פורייה" להשקעות ולהכנסה פסיבית בטוחה ויציבה. ובכל זאת, למרות היתרונות המובהקים של השקעות נדל"ן בארה"ב, כדי להניב רווחים ולבצע השקעות בסיכון נמוך, יש כמה וכמה דברים שחשוב לדעת ולבחון בטרם ההשקעה.

אז במה עליכם להתמקד, ומה חשוב לדעת על השקעות בארה"ב? הנה 5 טיפים שיסייעו לכם להשקיע נכון:

  1. היכרות עם הרגולציה המקומית- כאשר מעוניינים להשקיע בנכסים בארצות הברית (או בכל מדינה זרה), מאוד חשוב להכיר וללמוד את הרגולציה המקומית. הסיבה לכך היא שאין רגולציה קבועה בכל מדינה ואסור להניח שכל שינוי שאתם רוצים לבצע בנכס הוא אפשרי או חוקי. למשל, לא פעם מגלים נכס עם פוטנציאל אדיר אך שזקוק לכמה וכמה שינויים ושיפוצים. ובכן, לפני שאתם משקיעים בנכס וכבר בונים על הרווחים שהוא יניב לכם, זה קריטי שתבדקו לפני ההשקעה האם השינויים שבהם אתם מעוניינים אפשריים לביצוע על פי החוק המקומי. חשוב להבין שהשקעה בנכס שהרווחיות שלו תלויה בשינויים שאינם מותרים יכולה לגרום לכם להפסד כספי גדול, ובעיקר מיותר.
  2. למידת האזור כולל יתרונותיו וחסרונותיו- בואו נודה באמת, רובנו לא באמת מכירים את האזורים השונים בארצות הברית ברמת המיקרו ואנו לא באמת יודעים האם מדובר באזור טוב או לא. לכן זה מאוד חשוב לחקור לעומק את האזור של הנכס ולבדוק האם זה אזור של צעירים או משפחות, האם מדובר באזור שיש אליו הגירה או שאולי דווקא ההפך, האם מדובר במקום מפותח ומתפתח ויש שם מקומות עבודה, מהן העלויות באזור, האם קיימות שם אוניברסיטאות ומרכזי לימודים, מהו החתך הסוציו-אקונומי באזור, ולא פחות חשוב מהו מצב האקלים האזורי. מדוע? כי לא פעם יש אזורים שעל הנייר הם נשמעים מאוד מוצלחים רק שבפועל המקום סובל מסופות הוריקן או אסונות טבע אחרים בתדירות גבוהה, מה שגורם לאנשים להימנע מלעבור לאזור ומוריד באופן משמעותי את ערך הנכסים שם.
  3. האם קיים ביקוש קבוע באזור- ובכן, מילת המפתח פה היא "קבוע". הסיבה לכך שיש אזורים שהם בעלי ביקוש זמני, עונתי, תיירותי ועוד. השקעה בנכס תלוי עונה או טרנד היא השקעה לא רווחית. וודאי שניתן להשקיע בנכס באזור תיירותי שמבוסס על עונת הקיץ, אך חשוב לדעת שעושים זאת ולהבין שהרווחים של הנכס תלויים בכמה חודשים בשנה.
  4. תשואה והחזר השקעה- אין זה בהכרח דבר שלילי אם הנכס יניב רווחים גדולים במיוחד כמה שנים לאחר ההשקעה. יחד עם זאת, אדם שמחליט להשקיע צריך להבין באיזה החזר השקעה בנכס מדובר ומהו הצפי של ההחזר, ורק על סמך הנתונים הללו והיכולת הכלכלית שלו להחליט האם הוא מעוניין בהשקעה שתניב בטווח הארוך או הקצר. כמו כן, רוב האנשים שמעוניינים להשקיע בנכסים בארצות הברית שואפים להחזר השקעה בטווח קצר ותשואה גבוהה. כך או כך, מאוד חשוב להבין באיזה סוג השקעה מדובר ומהי התשואה הצפויה לוץ
  5. שיפוץ והשבחת נכס- אז בדיוק כמו בנושא התשואה והחזר השקעה, אדם שמעוניין להשקיע חייב להבין באיזה סוג נכס הוא משקיע. כלומר, האם מדובר בנכס שניתן להשכיר באופן מידי, או האם מדובר בנכס שדורש שיפוץ והשבחה ורק לאחר מכן ניתן להעמיד אותו להשכרה. למרות שיש לא מעט נכסים עם פוטנציאל רווחי גבוה, צריך להבין שכאשר יש צורך בשיפוץ והשבחת נכס, תהליך החזר ההשקעה יהיה ארוך יותר, וגודל ההשקעה יהיה גבוה יותר.

מעוניינים להשקיע בנכסים בארצות הברית אך חוששים לעשות החלטות שגויות? ובכן, הכירו את חברת נדל"ן BSD, החברה המובילה להשקעות נדלן בארה"ב. מעבר לכך שלחברה יש יותר מ-100 מיליון נכסים בבעלותם ובניהולם, הצוות המקצועי של החברה מסייע ללקוחותיו לבצע השקעות חכמות ומוכחות, כאשר החברה אחראית לאתר את הנכסים הרווחיים ביותר בארצות הברית, וזאת לאחר מחקרים מקיפים ויסודיים של כל הפרמטרים השונים והחשובים הקשורים לנכס. כמו כן, BSD משקיעה גם היא בנכסים ויוצרת אינטרס משותף ושותפות המלווה בשקיפות מלאה. אז למה לקחת סיכונים מיותרים? תנו למומחים ללוות אתכם ולסלול את הדרך הבטוחה ביותר להשקעה בנכסים בארה"ב.

כתבות באותו נושא

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן