3 מקומות בהם תוכלו לברוח כדי לכתוב בשקט

אם אתם עוסקים בתחום הכתיבה, אתם בוודאי יודעים כמה זה קשה למצוא את המקום השקט שייתן לכם לכתוב את שעל ליבכם או את המשימה הבאה שלכם.

כאשר כתיבה באה ישירות מן הראש ומן הלב, הדבר מצריך תשומת לב מלאה והכוונת כל הריכוז לכך. לעתים קרובות הדבר עלול להיראות קשה ליישום אך בשביל זה אנחנו פה!

קבלו 3 מקומות בהם תוכלו לברוח כדי לכתוב בשקט-

חדרים לפי שעה

אם אתם מחפשים מקומות שקטים, מן הסתם אתם לא חייבים להישאר קרוב לבית שלכם. אחד הדברים שיכולים לעזור לכם הוא לצאת קצת מאזור הנוחות שלכם ולחפש מקומות חדשים להתיישב בהם ולכתוב לכמה שעות. כך, אתם עשויים לגלות כי חדרים לפי שעה באשדוד הם דווקא הרעיון הטוב ביותר שיכולתם לחשוב עליו. חדרים לפי שעה אמנם לא נשמעים כמו פתרון אולטימטיבי אך אם תחשבו על זה קצת יותר מקרוב, מה שאתם מקבלים למעשה זה חדר משלכם לכמה שעות מבלי הפרעות כלל. כך, תוכלו להחליט אם לכתוב דרך המיטה, אולי בשולחן שעל יד החלון או אפילו במרפסת אם קיימת לחדר הזה אחת. אך אין כל צל של ספק שחדרים לפי שעה הם פתרון מעולה.

למבחר חדרים לפי שעה באשדוד 

ים ים ים

כמובן שנציע לכם את הים כדי למצוא קצת רוגע ושלווה. אך אנחנו לאו דווקא מדברים על הים בצורה שכולם חושבים עליה. אין סיכוי שתצליחו להתרכז בחוף הומה אדם, בטח לא עם מחשב נייד. הים יכול להיות גם פינה שקטה ומוצלת ולאו דווקא על החוף עצמו. אם אתם בכל זאת מעוניינים בכפות הרגליים שלכם בחול, תוכלו למצוא לאורך כל חוף שתבחרו לפחות מסעדת חוף אחת בה תוכלו להזמין שייק מתוק או קפה קר וליהנות מבריזה נעימה ושמש שטופת אור. הים יכול להוביל אתכם לרעיונות מגניבים לכתיבה ויכול לעזור לכם ברעשו להרהורים שלכם. זהו דבר ידוע שרעש הים הוא סוג של מדיטציה. יכול להיות שעבורכם זה יעבוד.

שמורה\פארק

הרבה אנשים מגלים שכתיבה בחיק הטבע מוציאה מהם מילים ומחשבות הרבה יותר עמוקות ומעניינות לקריאה. ומה יותר כיף מלמצוא פינה שקטה בפארק ירוק או בשמורת טבע בה ניתן לשבת? אם מזג האוויר נעים, אפילו לפרוס שמיכה תחת עץ, לפתוח מחברת ולרשום בעט יכולים להיות היום המושלם עבור חלקכם. לא משנה כמה רעש יש בטבע, רעש הטבע הוא רעש שונה מרעש עירוני וייתכן שיעזור לכם לריכוז וליצירת רעיונות רעננים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעצום את העיניים לרגע, לתת לרוח ללטף לכם את הפנים ולהתחיל בכתיבה.

כמו שאמרנו, למצוא ריכוז לכתיבה לעתים קרובות יכול להיות משימה כמעט בלתי אפשרית. אך כשאתם מכירים את עצמכם ויודעים להגיד מה מרכז אתכם ומה מכניס אתכם לריכוז, תוכלו לכתוב כאוות נפשכם.

כתבות באותו נושא
קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפול באקנה ובצלקות בשיטת EWA

מרבית האוכלוסייה חווה בגיל ההתבגרות הופעה של פצעונים על גבי עור הפנים לתקופה מוגבלת. יחד עם זאת ישנם גם אנשים רבים החווים הופעה נרחבת של

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן