שיעורי שחיה לילדים

לפני שאתם רושמים את הילדים לשיעורי שחיה, כדאי להתכונן קצת ולהרגיל את הילדים לשביבות מים עם משחקים בים או בבריכה, בפיקוח שלכם כמובן.

הכנה מראש יכולה להשפיע באופן משמעותי כשזה מגיע למשחקי ילדים במים ולכן חשוב לא פחות לקחת שיעורי שחיה לילדים ולהקפיד על כל ההנחיות והטיפים המוצעים על ידי המדריכים. שיעורי שחיה בבריכה המקומית מאפשרת לילדים ללמוד את כל הנחיות הבטיחות, תוך הבנת השימוש באביזרים נלווים.

לפני שתרשמו את הילדים לשיעורי שחיה, חשוב לבחור נכון את המרכז שבו הילדים ילמדו, ולוודא שהמדריכים מקצועיים ומיומנים בהנחיית שיעורי שחיה לילדים.

התנהגות ילדים בבריכה

שיעורי שחיה לילדים מלמדים את הילדים להרגיש בנוח בסביבת המים, בלי לפחד גם אם המים מגיעים עד המותניים שלהם. הילדים מתרגשים מבגד הים החדש שלהם ומאביזרי העזר שהם משתמשים בהם במהלך השיעורים, ונכנסים בשמחה למים, במיוחד כשהם מרגישים שהם יכולים לבטוח במדריך.

אפשר לבחור גם במסגרת שיעורים קבוצתיים ובכך לאפשר לילדים ליצור ביניהם חברויות ולהשיג, ביחד וכקבוצה, תוצאות טובות יותר מאשר למידה בסגנון של אחד על אחד.

האם גם ילדים שיש להם פחד ממים יכולים ללמוד לשחות?

זה תלוי בחומרת הפחד שהילד חווה בסביבות מים. במקרים אלו, שיעורי שחיה לילדים מתחילים בהדרגה, עם כמה תרגילים שהילד לומד לבצע מחוץ למים, עד שהוא לומד לבטוח במים ונכנס לבריכה בליווי המדריך ועם אביזרי ציפה שגורמים לו להרגיש בטוח.

השיעורים הראשונים מתבצעים בשטח המים הרדוד, ובהדרגה הילד לומד להחליף את תחושות הפחד בתחושות שמחה של משחקים וביצוע תנועות במים. לאחר השיעור, חשוב להתקלח היטב ולשטוף את שאריות הכלור של הבריכה מהשיער ומכל הגוף, ולהתייבש היטב על מנת למנוע פגיעה בעור.

שימוש באביזרים בשיעורי שחיה לילדים

ככל שהילדים משתמשים ביותר אביזרים במהלך השיעורים, הם מונחים להתקדם במים עד שהם לומדים, בהדרגה, לשחות ללא האביזרים. שאלו את המדריך על השיטות שהוא נוקט בהן במהלך שיעורי שחיה לילדים, כי כמה מהמדריכים ממליצים להתאים אישית את סגנון הלמידה לקצב וליכולות של הילד, ולפעמים תקבלו המלצה על שימוש באביזרי עזר מיוחדים.

כך או אחרת, שימוש נכון באביזרי הציפה וההגנה על הילד בסביבת המים עשוי להיות נחוץ רק כאשר ילדים צוללים או מתקדמים במהלך השיעורים לסביבות מים מעט עמוקים יותר.

מה הוא הגיל הטוב ביותר להתחיל שיעורי שחיה?

ילדים רבים לומדים לרכב על אופניים ולשחות באותו גיל, לעתים קרובות בקיץ שלפני התחלת גן הילדים האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים תומכת בהתחלת שיעורי שחיה לילדים ברוב המקרים בגילאי ארבע ומעלה.

אם אתם רושמים ילדים מתחת לגיל ארבע לשיעורי שחיה, חשוב שתהיו נוכחים במהלך השיעורים ותוודאו שהמדריכים מיומנים ללימודי שחיה לפעוטות. יש מדריכים מוסמכים שיודעים להנחות שיעורים באווירה כיפית, עם המון משחקים, כך שהלמידה מתבצעת בהדרגה והילד לומד להרגיש בנוח בסביבות המים מגילאים צעירים ביותר.

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן