צועדים לכיוון השוויון, איך מועדון אחד משנה את פני התמונה

במדינה הקטנה שלנו לא כל כך קשה לפספס את הקהילות השונות המחפשות לחיות בשוויון. בכל שבוע נדמה כי קהילה אחרת מבקשת לעצור את הלך היום בשביל שישמעו את קולם, בשביל להעלות את המודעות לחוסר השוויון.

אך כשהפגנות ועצרות לא עוזרות, יש קהילות שלוקחות את הכוח לידיים שלהן. וכשאנחנו מדברים על כוח, אנחנו מדברים על כוח צרכני. קהילה אחת כזו היא קהילה של אנשים עם מוגבלויות ונכים.

השם: מועדון 'עדיף'

מועדון 'עדיף' הוא למעשה מועדון צרכנות לנכים ואנשים עם מוגבלות, פועל בזכות כוחו הצרכני ומעניק מגוון של הטבות והנחות בכל תחומי החיים. המועדון מאגד בתוכו עמיתים אשר קיבלו הכרה מהמדינה על נכותם או מוגבלותם והגישו בקשה להצטרפות למועדון.

למה עדיף?

המועדון בחר בשמו בעקבות העדיפות המגיעה לאנשים עם מוגבלויות שונות ובכך מביאה לקהילה שלמה את האפשרות לצמצום הפער החברתי. כשיותר ויותר אנשים מצטרפים למועדון הצרכנות 'עדיף', הם למעשה מגדילים את כוחו הצרכני ומביאים למגוון רחב יותר של הטבות והנחות.

אילו הטבות המועדון מעניק?

מועדון 'עדיף' משתדל לנגוע בכל פן בחיים של עמיתי המועדון ומשפחותיהם בכך שמעניק הטבות והנחות בתחום הצרכנות כאשר מדובר במכשירי חשמל ואלקטרוניקה, ריהוט לבית. בתחום ההלבשה, המזון והפנאי ועוד מגוון של הטבות והנחות. הן בחו"ל והן בארץ. כן כן, גם בחו"ל עמיתי המועדון יוכלו ליהנות מההטבות של המועדון כאשר מדובר בתעודה הבינלאומית של המועדון אשר מעניק תמיכה בחו"ל, בהתאם למדינה בה אתם שוהים.

ההטבות וההנחות של מועדון 'עדיף' פועלות עבור עמיתי המועדון בכך שהן נותנות להם עזרה יומיומית במידת הצורך, מקלות על חיי היומיום כמו גם על חופשות ופגישות עסקים הנעשות בארץ ובחו"ל. כשאנשים רבים מתמודדים עם קשיים על בסיסי יומיומי, 'עדיף' נותן להם את האפשרות להתניידות פשוטה יותר ומבלי לקרוע את הכיס.

איך מקבלים את ההטבות של 'עדיף'?

בכדי להצטרף למועדון הצרכנות 'עדיף', תצטרכו להגיש את המסמכים הרפואיים שלכם, אלה המכירים בכם כנכים או עם מוגבלות. עם ההצטרפות שלכם למועדון יונפק עבורכם כרטיס אשראי של 'עדיף', במידה ואתם לקוחות של בנק הפועלים, יבוצע שיוך של הכרטיס הקיים שלכם אל מועדון 'עדיף'. עם כרטיס האשראי של 'עדיף' תוכלו לטייל בחנות ההטבות של 'עדיף' באינטרנט ולרכוש את שאתם צריכים.

מועדון 'עדיף' שם דגש על אנשים הנאבקים מדי יום לשוויון. כוחו נמצא בקרבו וככל שיגדל כך גם המודעות אליו תעלה. מדי יום אפשר לראות כי מקומות ציבוריים רבים משתדלים יותר ויותר להנגיש את עצמם לנכים ואנשים עם מוגבלות שמעוניינים לבקר, אך ללא הנגשה מסודרת לא יכולים.

ככה זה, כשמועדון אחד לוקח את העניינים לידיים שלו ופועל למען הקהילה שלו.

כתבות באותו נושא
קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפול באקנה ובצלקות בשיטת EWA

מרבית האוכלוסייה חווה בגיל ההתבגרות הופעה של פצעונים על גבי עור הפנים לתקופה מוגבלת. יחד עם זאת ישנם גם אנשים רבים החווים הופעה נרחבת של

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן