מחפשים איך להירגע? אתם לא חייבים את כל היום בשביל זה

אין אדם בעולם שלא זקוק למעט חופש. גם המכור ביותר לעבודה שלו, יחלום על החופשה החלומית שלו. גם אם מדובר ביום אחד של התפנקות בספא. אך העובדה שישנן מחויבויות בחיים שאי אפשר להתעלם או להתחמק מהן, גם חופש של כמה שעות יהיה אידיאלי.

הנה 3 דוגמאות לדרכי רגיעה של מספר שעות ביום מבלי לבזבז את כל היום-

טיפול פילינג של שעה

אם אתם שייכים לאותם אנשים שאוהבים שעושים להם נעים בגב, בשיער או בפנים, טיפול פילינג יכול להיות זמן הרגיעה האולטימטיבי עבורכם. טיפול הפילינג, לא רק מרגיע, הוא גם תורם לעור הפנים שלכם בכמה רבדים- הוא מטפל בכתמי השמש, בקמטים, מנקה את הפנים מפצעונים ודואג לטפח את עור הפנים שלכם עד לרמה הדרמטולוגית. כך, לא רק שאתם נרגעים משעה של טיפול פנים, אתם גם מעניקים לעצמכם טיפול היגייני ובריא.

חדרים לפי שעה

זה אולי נשמע לכם מעט משונה, אך חדרים לפי שעה יכולים להיות מקום המסתור שלכם מהעולם. מה זה אומר? בזמן שיש לכם התחייבויות יומיומיות ואתם מרגישים שאתם צריכים פסק זמן מהעולם ולו לכמה שעות, חדרים לפי שעה בכפר סבא למשל, יכולים להיות חדר הבריחה שלכם. למעשה, בכל עיר שלא תהיו תוכלו למצוא חדרים לפי שעה במחירים משתלמים ובסטנדרטים של חדרי מלון. ומי לא אוהב חדר בבית מלון?

עיסוי שכמות

אחת מתופעות הלוואי הנפוצות של השגרה היא כאבי הגב. כאבי גב נפוצים מאוד ומחסור בטיפול בהם יכול רק להזיק ולהרע לכם. כמו הדוגמאות שהבאנו למעלה, גם העיסוי הוא עניין של שעת בריחה בה אתם נותנים למעסה מוסמך לרכך את שרירי הגב, ללחוץ על הנקודות הנכונות בשכמות ולאפשר לכם להירגע ולנוח מעול היומיום. עיסויים כאלה אתם יכולים לקבוע בכל שעה של היום ובסופם לצאת כמו חדשים, מוכנים לחזור לשגרה כמו שצריך.

עיסוי כפות רגליים

אם אתם מחפשים איך לברוח באמצע העבודה לשעה, אפשר להגיד שעיסוי כפות רגליים הוא המושלם בשביל זה. אם תחשבו על זה לרגע, עיסוי כפות רגליים מצריך מכם להוריד את הנעליים שלכם. וזהו. אין כל צורך בהתפשטות כמו בעיסויים, אין כל צורך בכל השמנים המרוחים על הגוף והרצון ללכת לישון לאחר מכן. עיסוי לכפות הרגליים יכול לתרום לכם רבות כאשר אתם עובדים במקום עבודה המצריך עמידה מרובה או עבודה הליכה הלוך ושוב.

אנחנו בטוחים שהוכחנו לכם שכדי להירגע לא אומר שצריך לקחת חופשה של שלושה ימים או יום ספא שלם, לפעמים כמה שעות ביום ולא משנה איזה יום, יכולות לתת לכם את האנרגיה המחודשת שלפעמים נגמרת מהר מדי.

כתבות באותו נושא
קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפול באקנה ובצלקות בשיטת EWA

מרבית האוכלוסייה חווה בגיל ההתבגרות הופעה של פצעונים על גבי עור הפנים לתקופה מוגבלת. יחד עם זאת ישנם גם אנשים רבים החווים הופעה נרחבת של

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן