מה זה אנדרואיד TV?

חדשות טובות! אתם כבר לא צריכים להשקיע סכום כסף גדול על מנת לקנות טלוויזיה חכמה. מכשיר חדשני הכולל יכולות מקבילות לשל מחשב מסוגל "ללמד" את הטלוויזיה שלכם לעשות פעולות שלא ידעה לעשות קודם. רוצים לראות וידיאו ביו-טיוב על מסך גדול ומבלי לפתוח את המחשב? תוכלו להשתמש בסטרימר עם מערכת ההפעלה של אנדרואיד TV. בואו נגלה במה מדובר.

סטרימר – משנים את עולם הטלוויזיה כפי שהכרתם אותו עד היום

שמעתם פעם את המושג אנדרואיד TV ולא הייתם בטוחים במה מדובר? על מנת להכיר את המכשיר שכבש את הטלוויזיות בארץ חשוב להכיר את המושג סטרימר. מדובר בקופסא עם יכולות מדהימות – היא מסוגלת לשדר תוכניות טלוויזיה המועברות באמצעות האינטרנט, לאפשר לשחק משחקים ולצ'וטט וכל זאת באביזר קטן בגודל מזערי שמתחבר לטלוויזיה שלכם ומוסיף לה יכולות "חכמות".

למה אנדרואיד?

השם "אנדרואיד TV" מתייחס למערכת ההפעלה המותקנת על המכשיר. היום חברת גוגל מתמחה ביצירה של תוכנות רבות כמו דפדפן האינטרנט כרום, מערכת ההפעלה לטלפונים של אנדרואיד ומכשירים חכמים אחרים. בין השאר יצרה אלפאבית (השם של חברת האם מתחתיה כל החברות של גוגל) מערכת הפעלה מיוחדת שמיועדת למכשירים המאפשרים להזרים תוכניות.

היום, אתם יכולים לשלב את הממיר הקיים שלכם בכבלים הכולל יכולות מוגבלות של שידורים חיים, שידורי VOD  והקלטה עם מכשיר המאפשר לכם להזרים תוכניות ואפילו לראות סרטונים ביוטיוב ישירות על מסך הטלוויזיה שלכם.

לא צריך לקנות טלוויזיה חכמה כשיש אנדרואיד TV

אחד היתרונות הגדולים במכשיר הזה הוא העבודה שאתם לא צריכים להשקיע סכום ניכר ברכישה של טלווזיה חכמה. אתם יכולים להשתמש בכל טלוויזיה שיש לכם היום בבית וכוללת חיבור HDMI ולחבר אליה את הסטרימר. כמובן שאת הסטרימר אפשר לחבר גם לטלוויזיה חכמה ואז אתם יכולים לבחור באיזו אפשרות להשתמש – באפשרות המובנית בטלוויזיה או ביכולות המתקדמות המוצעות בסטרימר.

הטלוויזיה יכולה להתעדכן

יתרון נוסף שיש לאנדרואיד TV הוא היכולת של הטלוויזיה שלכם להתעדכן בתוכנות חדשות. לדוגמה, בארה"ב אנו רואים אפליקציות חדשות שנבנו במיוחד עבור הטלוויזיה ובוודאי יגיעו גם לארץ בשלב מאוחר יותר. בינתיים אתם יכולים ליהנות מצ'ט ושידורים עם תרגום בעברית ואפילו לשלב סטרימר בחבילה שאתם קונים מחברת הכבלים שלכם. כך, תוכלו לצפות בכמות עצומה של סרטים וסדרות המתאימות לכל המשפחה ואף פעם לא להשתעמם!

מתכננים ערב של סדרות עם חברים? אתם חייבים את המכשיר הזה

המכשיר הזה עומד לעשות מהפכה של ממש בחיים החברתיים שלכם. אם אתם רוצים להזמין את כל החברים למרתון של סדרות או מתכננים ערב רומנטי בו תוכלו לצפות בסרט – לא צריך להתארגן מראש. הסטרימר יאפשר לכם לבחור בין כמות עצומה של תכנים קצרים וארוכים שבהם תוכלו לצפות. והאיכות של השידור? אותה האיכות הגבוהה שהיום אתם מקבלים בכבלים.

מה צריך על מנת להתחבר לאנדרואיד TV?

שאלה נפוצה נוספת היא מה צריך על מנת להתחבר לשידורים הללו של האנדרואיד TV? אינכם צריכים דבר מלבד טלוויזיה עם חיבור מתאים וחיבור אינטרנט מהיר. המכשיר מתחבר לסיסמה של הWiFi-  בבית ואתם יכולים להתחיל לצפות מיד.

את ההגדרות של המכשיר אפשר להגדיר ממש בקלות והוא כולל בתוכו כבר את כל האפליקציות המתאימות על מנת שתוכלו לצפות ליותר מהטלוויזיה שלכם. זהו למעשה העידן החדש ביותר בתחום תרבות הפנאי בבית היום, צפייה בתכנים שאתם רוצים לראות בכל שעה ומכל חדר בבית. את המכשיר הקטנטן אפשר להעביר בקלות למטבח, לחדר השינה או אפילו לטלוויזיה שיש לכם במרפסת. ממש כיף חיים.

כתבות באותו נושא

חמישה טיפים לשמור על רכבי יוקרה

טיפים לשמירה על רכבי יוקרה: עמלתם תקופה ארוכה כדי לרכוש רכב שהוא סמל סטטוס מנצנץ, חויית הנסיעה בו מפנקת ביותר והוא מסובב ראשים כאשר אתם

מיכל מים עם ברז

מיכל מים עם ברז הוא מוצר שימושי במיוחד למגוון רחב של מטרות, הן בשימושים עסקיים ותעשייתיים והן בשימושים במגזר הפרטי. חשוב לבחור מיכל מתאים למטרה

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

חמישה טיפים לשמור על רכבי יוקרה

טיפים לשמירה על רכבי יוקרה: עמלתם תקופה ארוכה כדי לרכוש רכב שהוא סמל סטטוס מנצנץ, חויית הנסיעה בו מפנקת ביותר והוא מסובב ראשים כאשר אתם

מיכל מים עם ברז

מיכל מים עם ברז הוא מוצר שימושי במיוחד למגוון רחב של מטרות, הן בשימושים עסקיים ותעשייתיים והן בשימושים במגזר הפרטי. חשוב לבחור מיכל מתאים למטרה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן