חשוב לדעת על שירותי סליקה לאתרי אינטרנט

שירותי סליקה לאתרי אינטרנט – בשנים האחרונות ענף הרכישות באינטרנט התפתח והפך לאופן הרכישה הנוח והנפוץ בעולם. אם בעבר היה התחום מזוהה רק עם אתרי רכישות מחו"ל, הרי שהיום חנויות ועסקים רבים המוכרים מוצרים ושירותים שונים מאפשרים לבצע רכישה באתר החברה. הלקוחות גילו את הנוחות שבקניות ברשת, בכרטיס אשראי, ללא צורך להצטייד במזומן, בלי לצאת מהבית, בלי לחפש חנייה ובלי לעמוד בתור.

היום ניתן לקנות כמעט כל דבר בלחיצת מקש בלבד, והמגמה הזו הולכת ומתרחבת בכל העולם. גם עסקים קטנים ובינוניים גילו את הנוחות של מכירה ברשת, לעיתים אף ללא חנות פיזית מלבד האתר, ומאפשרים לרכוש שירותים ומוצרים באופן קל ונוח ואף בתשלומים בכרטיס אשראי. בעידן הדיגיטלי ישנן חברות המעניקות שירותי סליקה לאתרי אינטרנט , כך שהרכישה מתבצעת בקלות ובמהירות.

דרך התשלום הפופולרית

סליקה היא הדרך שבה עובר הכסף מהלקוח לבית העסק בכרטיס אשראי, כאשר בפועל הלקוח מקליד את פרטי כרטיס האשראי, ומערכת הסליקה מבצעת את תהליך העברת התשלום לבית העסק. כיום, זוהי דרך הרכישה הנפוצה ביותר בעולם. אתר שמספק שירותים או מוכר מוצרים ומעוניין לאפשר ללקוחות לרכוש ברשת, נדרש להטמיע מערכת סליקה המאפשרת את הרכישה תוך שימוש בכרטיסי אשראי בין־לאומיים או מקומיים, כמו גם אפשרות לפריסת תשלומים באתרים. אפשרות הרכישה ברשת ניתנת לביצוע גם בטלפונים הניידים, אשר הופכים את החוויה לקלה, מהירה וזמינה הרבה יותר. יש חשיבות למנגנון ידידותי למשתמש, שיהיה בטוח ואמין מבחינת אבטחת המידע.

מהם היתרונות של חברת סליקה?

  1. אבטחת מידע יעילה – הגנה על נתוני כרטיסי האשראי על פי דרישות האבטחה בתקן PCI. באופן זה פרטי האשראי המוזנים על ידי הלקוח מוצפנים ונשמרים ללא חשיפתם לרשת האינטרנט וניתן לבצע מסחר באשראי ללא חשש.
  2. הלקוח מקבל אישור על הזמנת המוצר או השירות, וחשבונו מחויב בסוף החודש על ידי חברת האשראי. יש אפשרות גם לקבל שירות הכולל שליחת חשבונית ללקוח בסיום העסקה. בעל העסק מקבל אישור על העסקה שבוצעה, או אם בוטלה, והדיווח מועבר אל חברת האשראי המזכה את חשבונו בסוף החודש.
  3. לחברת המספקת שירותי סליקה לאתרי אינטרנט יש אפשרות לעבוד עם סוגים שונים של אתרי אינטרנט באמצעות API, המאפשר חיבור מאובטח למערכות שב"א (שירותי בנק אוטומטיים). לכל אתר של בית עסק ניתן להתאים מערכת סליקה, כולל בדפי נחיתה, בעבודה עם כל סוגי כרטיסי האשראי ובאמצעות תשלום עם PayPal.
  4. ניתן לקבל שירות הכולל משלוח דוחות לצורך ריכוז הפעילות בכרטיסי אשראי של העסק, כדי לשפר את מעקב ניהול הכספים, התזרים ועוד. באופן זה כל נושא הטיפול במסחר מנוהל דרך גורם אחד באופן נוח ומקצועי.
  5. ישנה אפשרות לקבלת שירות לחיוב טלפוני של כרטיס האשראי של הלקוחות במסגרת חבילת שירות שמציעה חברת הסליקה.
כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן