חמישה טיפים לשמור על רכבי יוקרה

טיפים לשמירה על רכבי יוקרה:

עמלתם תקופה ארוכה כדי לרכוש רכב שהוא סמל סטטוס מנצנץ, חויית הנסיעה בו מפנקת ביותר והוא מסובב ראשים כאשר אתם מחליקים ברכות על הכביש. כעת כול מה שנותר לכם זה רק לשמור עליו במצב הטוב ביותר, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה מכנית. במאמר זה אספנו עבורכם חמש המלצות כיצד לעשות זאת.

שומרים על הצבע עם פוליש

הדרך הטובה ביותר לשמור על הצבע של הרכב לאורך זמן היא באמצעות הסרת פיסות לכלוך וכתמים קטנים המצטברים עליו, ולאחר מכן הוספה של שכבת דונג עדינה. כלומר, לשטוף את הרכב באופן ידני במקום הדואג גם לפרטים הקטנים, ולאחר מכן לעשות פוליש ווקס לרכב. את הפעולה הזו כדאי לעשות לא רק כאשר אתם רוצים להרשים אחרים, אלא להפוך אותה לפעילות שבועית. תוכלו לבחור יום אחד קבוע בשעה מסוימת, כמו יום שישי בבוקר ותמיד לנקות את הרכב.

שומרים על המצב המכני עם טיפולים תקופתיים

הדבר הבא שחשוב לעשות כדי לשמור על הרכב הוא לבצע את הטיפולים התקופתיים לפי הוראות היצרן. אם אתם זוכרים, כאשר רכשתם את הרכב קיבלתם חוברת, לפעמים דיסק נלווה, ובו כל ההוראות הרלוונטיות. חשוב לבצע את החלפת השמנים בזמן הנכון, טיפולים תקופתיים וכמובן כול חורף וקיץ להכין את הרכב לעונה הבאה. במהלך הבדיקה אל תשכחו לוודא כי הצמיגים תקינים והחריצים הטבועים עליהם עדיין נראים לעין היטב.

מוודאים כי המצבר מתאים לרכב

חלק חשוב נוסף ברכב הוא המצבר שלכם. הוא מיועד לפעולה אחת בלבד – הצתת הרכב כאשר אתם מסובבים את המפתח או לוחצים על כפתור ההנעה. ברכבי יוקרה אין סטנדרטי אלא יש מצבר לרכב AGM, המסוגל להחזיק מעמד זמן רב יותר. אם הוא הגיע לסוף חייו, בחרו חנות המחזיקה דגם שמתאים לרכב שלכם ויכולה לשרת אתכם שנים רבות לאחר הקנייה. כמובן שכדאי גם לבדוק מה האחריות שנותנת החנות על המוצר ולשמור את הקבלה.

זו אינה רק שריטה

הידעתם כי פגיעות קלות ברכב ואפילו שריטות מסוגלות לגרום לחלודה בחלק החיצוני של הרכב? כדי להימנע משריטות קלות השתמשו בווקס, ואם כבר יש שריטה או פגיעה כלשהי חשוב לגשת למוסך פחחות לרכב. שם, יוכלו לתקן את הפגיעה, ליישר את הפח, לצבוע את הרכב ולהחזירו למצב חדש. שמירה על חיצוניותו של הרכב אינה מהווה רק שיקול אסתטי. הערך שלו נקבע לפי מצבו החיצוני, ואם אינכם רוצים שיאבד ערך במהירות, כדאי לתחזק אותו מבחינה חיצונית באופן שוטף.

מושבי עור? שמרו עליהם עם תחזוקה מיוחדת

בניגוד למושבים עשוי בד, מושבי עור דורשים תחזוקה שוטפת. העור עשוי להתייבש ולהיסדק בחום. לכן, חשוב להשתמש בחומרים מיוחדים לניקוי שאינם פוגעים בו, וכן למרוח מרכך מיוחד למושבי עור. בנוסף, כאשר אתם שואבים את הרכב יש להשתמש במברשת עדינה על גבי הכיסאות, בחום נמוך, ולא לשאוב באופן ישיר עם חלקי פלסטיק או מתכת שעשויים לסדוק את העור.

לסיכום, אם תשמרו היטב על הרכב היוקרתי שלכם הוא ישרת אתכם לזמן רב, ישמור על ערכו וימשיך למשוך מבטים מעוברים ושבים ברחוב.

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן