במקום פרסומות: שלטי המודעות בשטוקהולם ידריכו חסרי בית למקלטים כשהטמפרטורות יורדות

עם תחילת החורף בשטוקהולם, בכירים בראשות העיריה נקטו בצעדים חדשים ומיוחדים כדי להגן על חסרי הבית בעיר במהלך החודשים הקפואים העתידים להגיע, כך שיהיה להם יותר חם, קל ונעים, לפחות במידה מסוימת.

הרעיון המבורך הוא להחליף את הפרסומות האלקטרוניות הפזורות בעיר הבירה, עם שלטי הכוונה דיגיטליים אשר יפנו אנשים חסרי בית אל המקלט הקרוב, אל בתי התמחוי הסמוכים, או אל מחסים מחוממים קרובים.

נציגים בסוכנות השיווק Clear Channel, שמנהלת את שלטי החוצות והמסכים הציבוריים של העיר, יתכננו מחדש את השלטים, כך שהם יציגו באופן אוטומטי את הפרסומים הרלוונטיים בכל פעם שהטמפרטורות צונחות עד לרמה מסוכנת.

איך זה להיות חסר בית בשטוקהולם?

כשהטמפרטורות צונחות בשטוקהולם לרמה של מינוס חמש מעלות, ומגמה זו נמשכת ברציפות מספר ימים, אוכלוסיית חסרי הבית של העיר מצליחים לשרוד ולמצוא מקום לינה חם, יבש ונעים, ולשרוד את החורף במקום להיאבק בקרה.

נכון להיום, לפחות אלפיים אנשים מוגדרים רשמית כחסרי בית בשטוקהולם, ושלטי ההכוונה החדשים יעזרו להם עכשיו למצוא קורת גג חמה בבתי תמחוי, בכנסיות, או בבתים המוצעים על ידי ארגונים ללא כוונת רווח, כגון צבא הישועה. מקלטים אלו מציעים להם מיטה חמה ויבשה, מזון חם וקורת גג בטוחה.

הפרויקט ממומן על ידי הממשלה, ובראשות העיריה מתגאים בסלוגן "גג מעל ראשך", שמבטיח ששום תושב העיר לא יישן ברחובות הקפואים. הפרסומות הרגילות יכולות לחכות קצת.

צעד אחד קדימה להגנה על מחוסרי הבתים

שלטי הפרסום החדשים יוצגו ברחבי שטוקהולם, כצעד אחד נוסף קדימה, להגן על אנשים חסרי בתים בעיר, ולכוון אותם אל אחד מששת המקלטים הפזורים בעיר, המספקים מקומות ל-207 אנשים.

פרויקט מדהים זה, שהתוצאה שלו יכולה להיות רק אחת: הצלחה ועזרה, ולו קטנה, יכול לעורר ערים אחרות ליישם אסטרטגיות דומות במהלך חודשי החורף הקרים, ובכך לספק פתרונות הגנה יעילים לנזקקים.

הפרויקט מתקיים מבלי להיכנס לשאלה האם תושבי העיר מחוסרי הבית הם תושבים חוקיים או מהגרים, ואף אחד לא שואל את הנזקקים איך הגיעו למצב של מגורים ברחוב. הפרויקט מוצע כצעד פשוט והכרחי של הגנה, כי המטרה היא אחת: לעזור לחסרי הבית לשרוד את החורף. נקודה.

בעיריית שטוקהולם עובדים קשה כדי להבטיח שאנשים לא יישארו בחוץ בחורף

מחוסרי בית לא תמיד יודעים היכן נמצא המקלט הקרוב למקום בו הם נמצאים, והשלטים הדיגיטליים החדשים מכוונים אותם, בחושך ובשלג, אל המקום הנכון.

בראשות העיריה עובדים קשה כדי להבטיח שאף אחד לא ימות מקור או מרעב ברחובות העיר במהלך החורף, וזהו רק צעד נוסף בשורת צעדים שנציגי העיריה נוקטים בהם על מנת להגן על מחוסרי הבית.

ונישאר עם השאלה החשובה באמת: מתי היוזמה המדהימה הזאת תגיע לישראל?

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן