ביטוח הרכב שיתאים בדיוק לצרכים שלכם – יש דבר כזה?

ייחודיות היא לא מילה גסה, כל אחד מאתנו מנהל את סגנון החיים שלו ובוחר מה נכון עבורו כראות עיניו.
כולנו רוצים פתרונות שמתאימים לנו כמו "כפפה ליד", עונים על הצרכים שלנו ונותנים לנו תמורה מלאה עבור התשלום בעדם. סקרנו את שלושת מסלולי הביטוח המקיף של AIG שמתאימים לשלושה סגנונות: בסיס טוב ואיכותי, שירות מעבר למצופה וכיסוי מלא מכל כיוון.

בסיס טוב ואיכותי – ביטוח מקיף ב low cost

תכנית חסכונית, המעניקה לכם ביטוח רכב זול, שמכסה את כל מה שצריך כדי להבטיח, שבעת תקלה, או שיבוש בשגרה תוכלו להמשיך לנוע ללא כל הפרעה. הכיסוי כולל:

* כיסוי נזק לרכב המבוטח כתוצאה – מגניבה, תאונה, שריפה, התנגשות, התהפכות, התפוצצות ועוד.
* כיסוי לכל נזק שנגרם לצד שלישי- אדם או רכוש.
* רכב חלופי לנזק חלפי- לאלו הבוחרים לתקן את הרכבים במוסכים עם הסדר.
* כיסוי הוצאות משפטיות בעת תביעה מהמדינה.
* הרכב ננעל? המפתח נגנב? – הביטוח מעניק פיצוי בעת החלפת מפתח ומכסה עלויות הזמנת פורץ.
* כיסוי מיוחד לאובדן ארנק לרבות המסמכים החשובים וכרטיסי התשלום.

ביטוח מקיף –  שירות מעבר למצופה

תכנית ביטוח קלאסית מורחבת הכוללת את כל הכיסויים בתכנית הבסיס בתוספת: שירותי גרירה עשרים וארבע שעות שבעה ימים בשבוע, כיסוי לנזקי שמשות, כיסוי לפנסים ומראות צד בהתאם לחוות דעת מקצועית, הקצאת רכב חלופי מלא במקרה של נזק חלקי, גניבה או אובדן גמור (טוטאלוס) גם אם הרכב אינו מטופל במוסכים עם הסדר. אבל לא רק – שירות מעבר למצופה מעניק שירות של נציג מטעם החברה, שיגיע למקום במקרה של תאונה, אשר ידאג להזמנת מונית למבוטח (עד 60 ק"מ) וייקח אחריות על המשך הטיפול ברכב. אבל מעבר לכך, קיים סעיף מיוחד בביטוח המאפשר כיסוי ביטול דמי כינון לאחר תיקון הרכב (בהתייחסות לנזק חלקי)

ביטוח מקיף –  כיסוי מכל כיוון

אם גם אתם נוסעים ברכבי יוקרה, נהנים מספורט מוטורי, נוהגים לטייל לאורכה ורוחבה של המדינה, חובבי שטח ורכבי הרים, הביטוח המקיף הבא יאפשר לכם כיסוי מכל כיוון ויבטיח שגם אתם תוכלו לטייל בבטחה ולשמור על ערך הרכב שלכם. ביטוח מקיף – כיסוי מכל כיוון כולל את כל הסעיפים הנכללים בביטוח המקיף הקלאסי אך, בתוספות מספר סעיפים מיוחדים שהופכים אותו לאידיאלי עבור אלו שדורשים להבטיח את ערך הרכב שלהם. הביטוח כולל: השתתפות עצמית נמוכה יותר, כיסוי לשמשות מקוריות לרכבים חדשים, במקרה של אובדן גמור של רכב חדש – פיצוי בהתאם למחיר הרכב או עד חמישה עשר אחוזים ממחיר המחירון של רכב  פרטי (המחיר הנמוך) או עשרה אחוזים מעל המחירון כאשר מדובר על רכב מסחרי.

מה מייחד את שלושת תכניות הביטוח?
מחירי הלואו קוסט נותנים מענה לשלושה פלחי שוק- לקוחות המעוניינים לרכוש ביטוח מקיף, אך אינם נדרשים לכיסויי החבילה הקלאסית. לקוחות המעוניינים בכיסוי רחב יותר מהכיסוי הבסיסי על מנת להבטיח ביטחון ושקט נפשי ולקוחות שמעוניינים לקבל מענה מהיר לביטוח מקיף עם שירותי פרמיום. כאשר חבילת הביניים מרחיבה את הצעת הבסיס ואילו חבילת הפרמיום מרחיבה את חבילת הביניים. במקרים אלו הלקוח מבין בדיוק על מה הוא משלם ובוחר את רמת השירות המתאימה לצרכים שלו. את החבילות ניתן לרכוש אונליין ולשלם בכרטיס אשראי ב-12 תשלומים. רכישת חבילת ביטוח הכוללת ביטוח מקיף יחד עם ביטוח חובה לרכב תאפשר אף להנות מהנחה נוספת.

לסיכום, נוסעים ברכב יוקרתי? נוהגים לצאת לטיולי שטח? רכשתם רכב חדש ואתם חובבי ספורט מוטורי? יש כיסוי לזה!  מעוניינים בשירות בסיסי לחלוטין, שמבטיח גם לכם ביטוח מקיף בעלות נגישה? גם לזה יש פתרון! ב AIG כבר מבינים שהלקוח יודע מה נכון ומתאים לו, לכן מציעים שלוש חבילות ביטוח מקיף שמתאימות ללקוחות שרוצים ביטוח מקיף אך חוששים מהעלויות הכבדות, ללקוחות אשר מעוניינים בחבילה הקלאסית אך נדרשים לשירות VIP וללקוחות אשר מחזיקים ברכבים יקרים ורוצים להבטיח את ערכם.
חבילות הביטוח החדשות, יאפשרו לכם לרכוש ביטוח שמתאים לצרכים שלכם ולשלם פחות. התקדמו גם אתם אל ביטוח רכב זול ואיכותי ותחסכו אלפי שקלים בשנה.

כתבות באותו נושא

חמישה טיפים לשמור על רכבי יוקרה

טיפים לשמירה על רכבי יוקרה: עמלתם תקופה ארוכה כדי לרכוש רכב שהוא סמל סטטוס מנצנץ, חויית הנסיעה בו מפנקת ביותר והוא מסובב ראשים כאשר אתם

מיכל מים עם ברז

מיכל מים עם ברז הוא מוצר שימושי במיוחד למגוון רחב של מטרות, הן בשימושים עסקיים ותעשייתיים והן בשימושים במגזר הפרטי. חשוב לבחור מיכל מתאים למטרה

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

חמישה טיפים לשמור על רכבי יוקרה

טיפים לשמירה על רכבי יוקרה: עמלתם תקופה ארוכה כדי לרכוש רכב שהוא סמל סטטוס מנצנץ, חויית הנסיעה בו מפנקת ביותר והוא מסובב ראשים כאשר אתם

מיכל מים עם ברז

מיכל מים עם ברז הוא מוצר שימושי במיוחד למגוון רחב של מטרות, הן בשימושים עסקיים ותעשייתיים והן בשימושים במגזר הפרטי. חשוב לבחור מיכל מתאים למטרה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן