אינסטהבלוק, פוטובלוק ומה שביניהם

הדפסה על עץ היא שילוב של כמה מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם הפרינט וההדפסים. מלבד לנראות הנהדרת שלה, היא בהחלט יצרה פריטים חדשים- אשר כובשים את עולם העיצוב ומרחיבים את מגוון המתנות האישיות והייחודיות כאחד – אינסטהבלוק ופוטובלוק. 

וודאי נתקלתם כבר בבלוק עץ, אשר עליו מודפסת תמונה, קולאז' של כמה תמונות, כיתוב או גרפיקה ייחודית ולא מצאתם את המושג או ההגדרה הנכונה כדי לתאר אותו. אבל היום, כולם כבר מכירים את הפוטובלוק, אותו תוכלו לראות בבתים ובמשרדים, או אפילו להכין אחד כזה לעצמכם- וזה פשוט יותר ממה שאתם חושבים!

הדפסה על עץ- הדפסה משוכללת עם נראות מרהיבה

הדפסה על עץ משלבת בתוכה שני תהליכים חשובים: התהליך הראשון, סובלימציה- הדפסה בחומר עמיד ביותר אשר ממש ניתן "להרגיש" אותו. התהליך הוא בעצם הדפסה באמצעות אידוי חומר מוצק לגז, ללא שלב הנוזל המוכר משיטות הדפסה שונות. הדפסת סובלימציה אינה דוהה או מאבדת מהצבע ונשמרת לאורך זמן.

השלב השני, הוא שימוש במכבש חום, אשר מבטיח שההדפס יהיה חלק בלתי נפרד ממשטח העץ. כאן נעשית עבודה מדויקת ביותר בכל הקשור לטמפרטורה וזמן הכבישה- בהתאמה לכל משטח עץ על פי סוג וגודל.

זה אמנם נשמע מסובך ביותר, אך למרות זאת התהליך מהיר. הדפסה על עץ ליצירת פוטובלוק אצלנו בבלוקים, מתבצעת תוך יום עסקים אחד בלבד!

בחירת התמונה המושלמת להדפסה על עץ

משטח עץ איכותי בגימור נהדר, הדפסה על עץ בטכנולוגיה מתקדמת ובעבודה מדויקת הם חשובים בהחלט, אך אין לשכוח, כי התוצאה הסופית- התמונה המודפסת, היא מה שיהיה לנגד עיניכם. לכן, לבחירת התמונה תפקיד חשוב ביותר!

על התמונה להיות יפה ומושכת את העין, ברוב המקרים גם הנטייה היא להדפיס תמונות עם משמעות אישית. אך חשוב לזכור- איכות התמונה, התאורה, הקופוזיציה ואלמנטים נוספים שבחרתם להוסיף- משמעותיים ביותר. על הכל כמובן כתבנו בהרחבה, מוזמנים לקרוא ממש כאן: איך לבחור את התמונה המושלמת לפוטובלוק? 

פוטובלוק של BLOCKIM

פוטובלוק הוא המוצר האהוב שלנו ב- BLOCKIM- הפוטובלוק מגיע בשתי צורות: מלבן- המוכר כתמונה קלאסית או גלויה, לאורך או לרחוב כמובן. או בריבוע- המזוהה עם האינסטגרם, הרשת החברתית המבוססת כולה על תמונות מרובעות. הפוטובלוק עשוי עץ איכותי ביותר בלבד- בהדפסה על עץ בדיוק כמו שכבר פירטנו.

ה-מתנה לכל אירוע

חוגגים שנה של זוגיות? יום הולדת? או סתם רוצים להעניק מתנה מרגשת לאדם אהוב? בדיוק כמו שהרשתות החברתיות מתעדות רגעים חשובים יותר או פחות (אך בהחלט ויזואליים!) בחיינו, כך ניתן לעשות זאת בהדפסה על עץ- פוטובלוק!

אתם בוחרים את התמונה האהובה ביותר, את הגודל, אם תרצו להוסיף כיתוב או הקדשה אין עם זה שום בעיה- ואנחנו בבלוקים, נדפיס, נארוז ונשלח לכל יעד! התרגשות עצומה מובטחת עם הענקת כל פוטובלוק כמתנה- באחריות!

כתבות באותו נושא
טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

קטגוריותטובות נוספות

כתבות חדשות

טיפים להשקעה בנדלן

5 טיפים להשקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעה בנדל"ן בצורה חכמה תחום הנדל"ן תמיד סיפק הזדמנויות מצוינות להשקעה והפך לאחד התחומים היציבים והמניבים בשוק ההשקעות. יחד עם זאת, בעוד שהנדל"ן בישראל נחשב

הדרך הכי טובה להגשת תביעת סיעוד

מעוניינים להגיש תביעת סיעוד? הגעתם למקום הנכון, מגן מומחים תשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לקבלת הקצבה. מדובר בחברה שמורכבת ממומחים בתחום ושפועלים לכך שתקבלו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן